MixRadio zmieniło właściciela

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

mixradio-zmienilo-wlasciciela

Kilka dni temu serwisy technologiczne podały błędną informację, że nawigacja Here Maps przestaje być rozwijana na Windows Phone, a jej producent skupi się głównie na Androidzie czy iOS. W rzeczywistości doszło tylko i wyłącznie do zmiany właściciela. Obowiązki Nokii przejął Microsoft. Później dodatkowo okazało się, że fiński gigant dalej będzie wspierał deweloperów z Redmond.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Plotki oraz spekulacje okazały się tylko sensacjami. Podobna historia ma teraz miejsce z aplikacją do streamingu muzyki o nazwie MixRadio, którą serwis My mobile wielokrotnie zachwalał za swoją wysoką jakość. Okazało się bowiem, że program także zmienia właściciela. Dalszy rozwój aplikacji od Microsoftu w wyniku sprzedaży będzie nadzorował teraz komunikator (oraz klient VoIP) Line. Nieznana jest zaś kwota transakcji.

W tym miejscu spekuluje się, że Line stworzy wersje aplikacji MixRadio na konkurencyjne platformy Android czy iOS. Będziemy więc świadkami kolejnej ekspansji unikatowych usług Windows Phone. Wcześniej przecież podobny scenariusz miał miejsce z Officem czy właśnie Here Maps. Mobilne kafelki w pewnym sensie zaczną tracić swoje wyróżniki marketingowe, co z pewnością nie pomoże jej w zdobywaniu udziałów rynkowych.

(fot. Microsoft/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt