Znamy zwycięzców EISA 2014-2015

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

znamy-zwyciezcow-eisa-2014-2015

Znane są już wyniki cenionego Stowarzyszenia EISA, czyli Europen Imaging And Sound Association w kwestii nagrodzonych telefonów komórkowych za okres 2014-2015. Jest pewne zaskoczenie. Najlepszym smartfonem uznano bowiem chiński produkt Huawei Ascend P7. Z kolei w kategorii na najbardziej zaawansowany inteligentny telefon triumfował LG G3.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W tym aspekcie chyba żadnego zaskoczenia nie ma. Potężne pod względem specyfikacji monstrum cechuje się dodatkowo atrakcyjną ceną na tle konkurencji, a oferuje często znacznie więcej od niej w zamian. Z tym werdyktem więc zupełnie nie ma co polemizować, ponieważ wydaje się być jak najbardziej słuszny. To nie koniec nagród EISA. Są jeszcze mniej prestiżowe kategorie, która zostały wyróżnione.

Najlepszym fotograficznym smartfonem został bowiem Samsung GALAXY K Zoom. Natomiast w temacie tabletów triumfował Sony Xperia Z2. Dokładniejsze szczegóły na temat tegorocznego EISA znajdziemy na oficjalnej podstronie z rezultatami na www.eisa.eu/awards/mobile-devices.html#awards. W zeszłym roku najlepszym telefonem komórkowym okazał się zaś być HTC One. W 2015 roku jednak ku zaskoczeniu wielu obserwatorów tajwański producent nie zdobył żadnych laurów.

(fot. EISA/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt