Rok darmowych SMSów do wszystkich od Heyah

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

rok-darmowych-smsow-do-wszystkich-od-heyah

Tylko najlepsze aplikacje, najciekawsze promocje i najbardziej praktyczne porady to od wielu lat filar serwisu My mobile. Oczywiście nie zabraknie też licznych ciekawostek czy prezentowania ważnych wydarzeń ze świata telekomunikacji. W kończącym się powoli tygodniu nie zabrakło bardzo wielu świetnych promocji. Czas na kolejne mocne uderzenie po dosłownie przed chwilą prezentowanych darmowych 2 GB w Red Bull Mobile.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Heyah po niedawno zaprezentowanej akcji rok internetu za darmo (gdzie dziennie przyznawany był pakiet 50 MB z lejkiem bezpieczeństwa 16 kb/s po jego przekroczeniu) poszła dalej tym samym tropem. W efekcie mamy nowy produkt wykluczający się jednocześnie z tym poprzednim, rok SMSów za darmo do wszystkich sieci. Oczywiście jak to było wcześniej, musimy pamiętać o obowiązywaniu standardowych czasów ważności po doładowaniu. 50 PLN oznacza przedłużenie konta o 100 dni.

Akcja marketingowa jest dostępna w specjalnie oznaczonych starterach (za 5 PLN) po zasileniu kwotą 20 PLN lub większą. Na szczęście użytkownicy starej taryfy Dniówka też mogą skorzystać z nowej promocji wpisując krótki kod *100*75#. Jeśli ktoś korzysta z mniej aktualnych opcji to musi najpierw przejść do dniówki komendą *100*812#Trzeba jeszcze mieć karty SIM aktywowane do 28 maja bieżącego roku Dokładniejsze informacje znajdziemy na www.heyah.pl/na-karte/dniowka#rok-smsow.

(fot. Heyah/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt