Tańszy roaming w Plusie dzięki promocji w Unii jak w domu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

tanszy-roaming-w-plusie-dzieki-promocji-w-unii-jak-w-domu

W Unii jak w domu to nazwa najnowszej promocji roamingowej sieci komórkowej Plus. Dzięki niej klienci zielonego operatora nie będą musieli czekać do zniesienia wyższych opłat z tytułu zagranicznych usług do końca 2015 roku zgodnie z ustaleniami Komisji Europejskiej. Już teraz będą mogli płacić za połączenia głosowe czy SMSy dokładnie tyle co w kraju, czyli 0,29 PLN. Musimy jednak pamiętać, że odbieranie wiadomości tekstowych oraz rozmów jest dodatkowo płatne.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Całkiem niedawno obniżki roamingowe miał też Orange, także może to być odpowiedź Plusa na jego działania. Promocja Polkomtela obowiązuje na obszarze Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu. Klienci abonamentowi zapłacą za tą przyjemność 10 PLN miesięcznie oraz 9,84 PLN w przypadku kontraktów dla firm. Aktywacja odbywa się SMSem wysłanym na numer 2601 o treści AKT UE29. Natomiast użytkownicy rozwiązań typu mix oraz na kartę mają do wyboru dwie opcje. Pierwsza z nich jest aktywna 2 dni.

Sprawdza się znakomicie na krótki weekend, chociażby w Paryżu lub w Barcelonie. Kosztuje ona 5 PLN i włączymy ją krótkim kodem *136*11*26#. Drugi wariant jest ważny 14 dni. Przyda się on na urlop wypoczynkowy. Jego cena to 9 PLN, zaś aktywacja odbywa się komendą *136*11*27#. Więcej szczegółów znajdziemy w biurze prasowym telkoma www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1090 oraz na oficjalnej podstronie produktowej www.plus.pl/indywidualna/MixPlus/Uslugi/RoamingWMixPlus/TanioWUnii.

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt