Irytująca muzyczna wada standardowego odtwarzacza Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 4,00 na 6)
Loading...

irytujaca-muzyczna-wada-standardowego-odtwarzacza-windows-phone

Zaledwie kilkanaście dni temu w My mobile chwalony był mobilny system operacyjny Windows Phone za niezwykle wysoką jakość dźwięku na tle wybranych słuchawek z Androidem, o zwykłych feature phonach (klasycznych telefonach komórkowych) nie wspominając. Teraz z kolei trzeba wspomnieć o pewnej irytującej niedogodności mobilnych kafelek, która daje się we znaki.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Standardowy odtwarzacz muzyki Windows Phone nie oferuje przydatnej funkcji przeskoczenia do wybranego fragmentu utworu na zasadzie kliknięcia palcem na pasek graficzny z długością piosenki. Użytkownik musi się każdorazowo bawić w przytrzymanie przycisku do przodu lub wstecz (w zależności od tego czy chcemy przewinąć muzykę dalej lub ją cofnąć) i czekać, aż nastąpi dojechanie, nieprzyjemne przy okazji dla ucha przeskalowanie do preferowanego momentu. Dźwięk jest wtedy jakby szarpany.

Aż dziw bierze, że programiści Windows Phone nie wykryli tej niedogodności w momencie testowania oprogramowania. Oby ten drobny szczegół zmienił się wraz z nadejściem mobilnego oprogramowania od Microsoft na smartfony w wersji 8.1. Oczywiście ktoś może w tym miejscu powiedzieć, że można zainstalować nowy odtwarzacz muzyczny z dedykowanego sklepu i po problemie. Jest to jednak droga na okrętkę. Android w zasadzie od zawsze oferował tak oczywistą rzecz jak szybkie przewijania muzyki na zasadzie wskazania do wybranego fragmentu.

(fot. Nokia/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Irytująca muzyczna wada standardowego odtwarzacza Windows Phone”

  1. Kamil Odpowiedz

    Niestety dalej funkcja przewijania utworów za pomocą suwaka jest niedostępna w Windows Phone 8.1 w wersji deweloperskiej

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt