Tańszy roaming internetowy w Plusie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

tanszy-roaming-internetowy-w-plusieSieć komórkowa Plus z dniem 9 lipca bieżącego roku (wtorek) przygotowała promocję roamingową, dzięki której zapłacimy zdecydowanie mniej za pakiety internetowe. Już na wstępie trzeba jednak zaznaczyć, że oferta jest skierowana wyłącznie do użytkowników posiadających kontrakt. Zaliczają się do tego abonamenty indywidualne, firmowe czy rozwiązania dedykowane do mobilnego surfowania po stronach www.

Plus na łamach swojego biura prasowego chwali się, że cena 1 MB spadła dzięki temu aż o 77%. I tak można kupić paczki 10 MB za 9,99 PLN, 50 MB za 16,90 PLN, 100 MB za 24,90 PLN, 500 MB za 99 PLN oraz 1 GB za 199 PLN. Od razu widać, że najbardziej atrakcyjne są dwie ostatnie opcje. W nich zapłacimy za 1 MB około 0,19 PLN. Jest to zdecydowanie lepsza stawka od standardu po obniżkach roamingowych wynoszących 2,30 PLN za dokładnie taki sam transfer danych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

To nie wszystko. Plus na deser stosuje wygodną jednostkę naliczania opłat co 1 kB, co jest bez wątpienia bardzo uczciwym podejściem do klienta w kwestii prędkości zużywania się pakietów internetowych. Działają one na terenie krajów Unii Europejskiej oraz wyjątków w postaci Norwegia, Islandia, Lichtenstein. Ich aktywacja jest powtarzalna i polega na wysłaniu SMSa pod numer 2601 o treści AKT ROAM10/AKT ROAM50/AKT ROAM100/AKT ROAM500/AKT ROAM1024. Zmienia się tylko końcówka odpowiedzialna za wielkość przesłanych danych w ramach usługi. Swoją drogą to szkoda, że na podobne atrakcje nie mogą liczyć klienci korzystający z systemu Pre-paid. Popularnych karciarzy jest bowiem sporo zwłaszcza w kręgach młodzieży, którzy nie koniecznie chcą wiązać się wieloletnią umową ze swoim operatorem. Oczekują oni zdecydowanie większej wolności czy niezależności w kwestii szybkiej zmiany telkoma.

(fot. Plus/Wikipedia/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt