Wyścigowe Angry Birds Heikki

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

No to szykuje się nam kolejny wielki hit sygnowany marką Wściekłych Ptaków. Następna pozycja będzie zaskakująca, gdyż nowe Angry Birds Heikki staną się teraz grą wyścigową. Już w marcu Rovio Mobile poinformowało o podpisaniu współpracy z fińskim kierowcą Formuły 1 (nie mylić z Formułą 4.0 w Play), Heikki Kovalainen.

W efekcie miał on na sobie specjalny kask promujący czerwonego ptaka z Angry Birds. Teraz już wiadomo, że z tej współpracy wyniknie coś znacznie więcej. Być może sam kierowca (w Lotus F1 Team) pomaga w tworzeniu nowej gry. Jedno jest pewne, wejście w kategorię wyścigową będzie murowanym sukcesem.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Po ostatniej kosmicznej wersji Angry Birds Space (lada moment ma mieć miejsce premiera Simpsonowej wersji) użytkownicy mogą już być znudzeni wystrzeliwaniem ptaków z procy. Przesiadka na bolidy F1 sterowane przez sympatyczne stworzenia może być naprawdę dobrą innowacją. Coś w stylu Mario Kart można bez problemu stworzyć na platformę Android z masowym GPU Adreno 200 na czele. Wystarczy tylko przypomnieć sobie świetną wizualnie grę Tiki Kart 3D. To właśnie ten układ graficzny jest teraz stosowany w tanich Androidach. Gdy jeszcze do tego dojdzie tytuł Rovio o nazwie Amazing Alex to firma jeszcze bardziej zaskoczy rynek w bardzo pozytywnym sensie. Jest już nawet nowa witryna, którą znajdziemy na www.heikki.angrybirds.com. Premiera Angry Birds Heikki jest planowana na 18 czerwca bieżącego roku.

(fot. Rovio)

ANGRY BIRDS LOTUS F1 TEAM

TIKI KART 3D DZIAŁAJĄCE PŁYNNIE NAWET NA TANICH SMARTFONACH (Z GPU ADRENO 200)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt