Wspólna oferta Cyfrowego Polsatu i Plusa stała się faktem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Od środy, 11 kwietnia 2012 roku Cyfrowy Polsat i Plus będą już wspólnie sprzedawać swoje usługi wszystkim zainteresowanym klientom. Znane są już szczegóły korzyści, które wynikają z marketingowego efektu synergii (w największym uproszczeniu polega to na tym, że łącznie suma ma większą wartość niż poszczególne elementy ją tworzące pojedynczo, osobno).

Użytkownicy sieci komórkowej Plus, którzy zechcą skorzystać z oferty Cyfrowego Polsatu otrzymają co miesiąc zupełnie za darmo Filmowy Bon Plus na filmy VOD w dedykowanym serwisie o wartości 40 PLN. Z kolei klienci Cyfrowego Polsatu, którzy chcą skorzystać z usług operatora Plus dostaną dodatkowe minuty na połączenia, wiadomości SMS (lub środki na konto Mix).

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Jako ciekawostkę warto jeszcze w tym miejscu zaznaczyć fakt, że ten ostatni bonus będzie zupełnie bezużyteczny w wybranych sytuacjach. Dzieje się tak w momencie wybrania przez klienta oferty Bez limitu w Plusie, w której przecież ma już nielimitowane połączenia (oraz wiadomości tekstowe SMS) ze wszystkimi sieciami komórkowymi w Polsce. Użytkownicy systemu Mix tak naprawdę tylko wtedy zyskują, albo posiadacze niższych kontraktów niż 79 PLN. Wielkość bonusu będzie uzależniona od wartości zobowiązania. I tak w przypadku wybrania abonamentu będzie to suma od 5 do nawet 100 dodatkowych minut miesięcznie. W przypadku oferty Mix będą to natomiast dodatkowe złotówki doliczane do konta od 3 do 8 PLN (ważne 31 dni) w każdym kolejnym okresie rozliczeniowym.

(fot. Cyfrowy Polsat/Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “Wspólna oferta Cyfrowego Polsatu i Plusa stała się faktem”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt