Cyfrowy Polsat i Plus wspólnie będą sprzedawać swoje usługi

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Cały krajowy rynek z niecierpliwością oczekiwał szczegółów konferencji Cyfrowego Polsatu. Nie będziemy się tutaj jednak skupiać na rosnących cyferkach w liczbie klientów, które dumnie były prezentowane przez tego operatora jako kolejny już sukces. Przejdziemy od razu do bardzo ważnej kwestii.

Już wkrótce na rynku ma pojawić się specjalna oferta dedykowana Cyfrowego Polsatu dla klientów sieci Plus. Tak samo będzie z ofertą Plusa dla użytkowników Cyfrowego Polsatu. Osoby, które jeszcze nie korzystają z Plusa lub też Cyfrowego Polsatu będą mogły liczyć na ofertę łączoną, która już będzie dostarczona niejako w komplecie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

W największym uproszczeniu obie firmy będą wzajemnie sobie sprzedawać bardzo atrakcyjne usługi. Trzeba jeszcze pamiętać, że jakiś czas temu Plus zapowiedział oferowanie usług Cyfrowego Polsatu w swoich punktach. Jest to dalszy element tej właśnie strategii marketingowej, która ma pozwolić platformie satelitarnej wypłynąć na jeszcze szersze wody np: wśród niezdecydowanych klientów sieci komórkowej Plus. Gdy jeszcze do tego doliczymy jakąś wyjątkową, dedykowaną ofertę to szansa sprzedaży jest jeszcze większa.

Plus dysponuje bardzo atrakcyjną bazą o wielkości około 14 milionów klientów. Dzięki temu Cyfrowy Polsat i Plus będą się dzielić wiedzą oraz doświadczeniem. Efekt synergii z pewnością da im jeszcze więcej dodatkowych korzyści (2 + 2 = 5, czyli w największym skrócie dwa elementy połączone razem mogą więcej zdziałać niż każdy z nich działający w pojedynkę czy też  z osobna). W chwili obecnej podobną współpracę mają użytkownicy Orange oraz Telekomunikacji Polskiej (ten drugi podmiot także oferuje telewizję cyfrową).

(fot. Cyfrowy Polsat/Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10579 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt