Telewizja Canal+ już wkrótce trafi na smartfony

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 4,00 na 6)
Loading...

Już wkrótce do naszych smartfonów ma zawitać portal Cyfra+ Online, który umożliwia klientom tej płatnej telewizji premium oglądać materiały na ekranie komputera. Rozwiązanie będzie polegało na udostępnieniu specjalnych, dedykowanych aplikacji. Zapewne w pierwszej kolejności wzięte pod uwagę zostaną platformy iOS oraz Android. To już jest pewnego rodzaju tradycja oraz standard w świecie telekomunikacji.

Cyfra+ Online Player (nazwa przykładowa) może być świetną alternatywą dla już działających produktów konkurencyjnych stacji. Polsat od dawna ma już swoją mobilną Iplę, zaś telewizja TVN dorobiła się TVN Playera. W tym momencie staje się możliwa wizja oglądania na ekranie telefonu meczów ligi angielskiej, hiszpańskiej, a nawet polskiej na żywo.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Taką funkcjonalność oferował już wcześniej program Ipla od telewizji Polsat. Niestety wiązało się to z dodatkowymi opłatami, nawet jak byliśmy klientami Polsatu Sport HD na domowym odbiorniku. Tego błędu zapewne już nie będzie w Cyfra+ Online. Wersja internetowa tego portalu nie pobiera dodatkowych opłat od użytkowników. Wystarczy, że już raz będziemy klientem usługi tej płatnej telewizji premium. W przypadku łączności Wi-Fi nasz smartfon będzie się mógł stać pełnowartościowym telewizorem. W dodatku nie będziemy ponosili następnych opłat za Internet oraz tych za dublowany abonament. Tak jest już teraz z aplikacją HBO GO, gdzie wystarczy tylko raz być klientem kanału filmowego HBO. Jej recenzja już wkrótce pojawi się na łamach serwisu My mobile.

(fot. Cyfra+)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt