My mobile SUBSKRYPCJA

My mobile rozpoczęło poszukiwania inwestora

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (5 liczba głosów, wasza ocena: 3,00 na 6)
Loading...

Serwis My mobile już niedługo będzie obchodził swoje trzecie urodziny. Informowaliśmy już o tym na naszym profilu Fan Page na Facebooku. Jest to doskonały czas do stworzenia infografiki, która w sposób wizualny prezentowałaby jego naturalny rozwój. Ten jak się okazuje wcale nie był mały.

W największym skrócie można powiedzieć, że marka My mobile rozwinęła się przez ten okres aż 36x-krotnie. W pierwszym miesiącu istnienia czytało nas zaledwie 1.000 internautów. Teraz już nawet dziennie mamy ich większą ilość, niż kilka lat temu miesięcznie. Obecny poziom to około 36.000 unikalnych użytkowników. Być może miesiąc sierpień skończy się trzecim z rzędu rekordem oglądalności.

Autopromocja                                                             Czytaj dalej
Zobacz filmy wideo w sekcji My mobile TV   Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

To jednak nie jest wszystko, ponieważ równolegle do publikowanych artykułów tworzone są inne ambitne projekty jak My mobile Apps. Kolejną inicjatywą jest rozpoczęcie poszukiwań inwestora, dzięki któremu możliwe stałoby się stworzenie kolejnych serwisów tematycznych wchodzących w skład grupy My mobile. Tradycyjnie już byłyby one tworzone przez prawdziwych pasjonatów mobilnego rynku, którzy naprawdę uwielbiają swoją pracę.

W pierwszej kolejności powstałby serwis tematyczny My mobile Gry. Przedstawiałby on wyłącznie najlepsze pozycje na nasze telefony (w tym wiele licznych tytułów 3D), oczywiście z uwzględnieniem platformy Java, a dopiero później innych. Taka sama zasada już od dawna stosowana jest w witrynie głównej. My mobile Gry miałoby charakter zdecydowanie bardziej rozrywkowy, przysłowiowe poważne tematy zostałyby dalej w serwisie My mobile. Kolejny etap to stworzenie witryn tematycznych My mobile Android, My mobile Symbian, My mobile iPhone, My mobile Windows Phone i My mobile BlackBerry.

Dalej prowadzone byłyby one według zasady najwyższa jakość treści, grafik, designu, z zachowaniem unikalnego stylu ich autorów (w tym ich wyjątkowego kontentu). Jednym słowem nadchodząca przyszłość zapowiada się niezwykle ciekawie i interesująco w My mobile. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że chociaż część zakładanych planów uda się faktycznie wcielić w życie w niedalekiej przyszłości. Nie jest też żadną tajemnicą ambitna marketingowa wizja marki My mobile, która chce zostać numerem 1, jeśli chodzi o telekomunikację w polskim internecie. Można się z nami skontaktować w tej sprawie korzystając z wygodnego formularza.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 13032 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt