Nokia intensywnie reklamuje swoje produkty w telewizji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Nikogo z nas już nie dziwią reklamy telewizyjne telefonów komórkowych. Zwykle jednak występują one przy okazji promowania ofert dużych sieci komórkowych np: Orange, Plus, Era, Play. Prawdziwą rzadkością są zaś samodzielne kampanie telewizyjne producentów słuchawek. Ostatnio tak właśnie jest z fińską Nokią.

Gigant telekomunikacyjny bardzo mocno promuje na naszych szklanych ekranach modele Touch and Type C3-01 oraz X3-02. Prezentowaliśmy je nawet na jednym zdjęciu przy okazji artykułu o naprawdę łatwym ściąganiu gier oraz aplikacji Java z pamięci telefonu marki Nokia. Słuchawki te łączą w sobie cechy urządzeń z klasyczna klawiaturą oraz ekranu dotykowego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Najwidoczniej takie rozwiązanie się przyjęło, gdyż dzięki niemu klient ma wybór. Co ciekawe oba modele nie pracują na jakimś znaczącym systemie operacyjnym np: Symbian. Jest nim autorskie rozwiązanie Nokii o nazwie S40 6th Edition. Niestety nie jest ono wolne od licznych wad, począwszy od braku multitaskingu, a skończywszy na małej wydajności.

Przy okazji warto jeszcze zaznaczyć, że Nokia mimo pewnych problemów wciąż jest liderem w liczbie sprzedawanych urządzeń na całym świecie. Co prawda goni ją koreański Samsung, LG Mobile oraz Apple, ale ich wyniki są jeszcze zbyt małe. Tak więc od naprawdę wielu lat króluje w dziedzinie telekomunikacji niezmiennie Nokia, choć pewnie już wkrótce i ta sytuacja ulegnie zmianie.

(fot. Nokia)

Przygotowane przez

jest autorem 10579 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt