Darmowy weekend z Orange

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Orange przygotował kolejną już ciekawą gratkę dla swoich wszystkich klientów w najbliższy weekend. W dniach od piątku 28 stycznia (godzina 20.00) do niedzieli 30 stycznia (godzina 23.59) bieżącego roku będą mogli oni korzystać zupełnie bezpłatne z mobilnego portalu wap Orange World. Znajduje się on na stronie m.orange.pl.

Promocja obejmuje nie tylko dostęp do najświeższych informacji z kraju i ze świata, ale także wielu innych rozwiązań. Zaliczymy do nich darmowe korzystanie z mobilnego Facebooka, przeglądanie zdjęć na serwisie społecznościowym Fotka.pl oraz sprawdzenie poczty Email na wp.pl.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Więcej szczegółów znajdziemy na stronie oficjalnego blogu grupy Orange TP. Przy okazji warto zaznaczyć, że nie jest to pierwsza bardzo korzystna inicjatywa żółtego operatora w ostatnim czasie. Dosłownie kilka dni temu Orange zaproponował swoim klientom darmowe wypróbowanie usługi mobilnej telewizji. Dzięki niej mieliśmy dostęp do wielu znanych stacji TV jak chociażby TVN 24, Eska TV, Fashion TV, TVN Style, TVN Meteo, Polsat News, Orange Sport Info, a nawet National Geographic Channel.

(fot. Orange)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt