Orange ma nowe pakiety internetowe

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Żółty operator wreszcie wprowadził rewolucję w swoich dotychczasowych pakietach internetowych, które delikatnie mówiąc nie należały do atrakcyjnych cenowo. Dla przypomnienia dodamy, że Orange do niedawna oferował klientom 2x rozwiązania. Pierwszym z nich był pakiet o wielkości 20 MB za bagatela 10 PLN, zaś drugi 5 MB za 5 PLN. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, jak wysokie były to stawki.

Teraz jednak ta międzynarodowa sieć komórkowa wprowadziła zupełnie nowe rozwiązania. Pakiet 1 dniowy o wielkości 100 MB kosztuje nas zaledwie 2 PLN, ale za to jest ważny tylko 1 dzień. Drugie rozwiązanie to pakiet 7 dniowy o wielkości 50 MB za 5 PLN aktywny przez tydzień. Trzecie najbardziej popularne chyba rozwiązanie to pakiet 30 dniowy za 10 PLN o wielkości 100 MB ważny przez miesiąc. Co ciekawe podobne ceny ma także Simplus, 36i6 oraz Play mobile na mniej zurbanizowanych terenach.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Trzeba przyznać, że pierwszy pakiet 1 dniowy wbrew pozorom może okazać się  bardzo przydatny. Dotyczy to zwłaszcza osób, które sporadycznie korzystają z internetu w telefonie (z sieci komórkowej na rzecz bezpłatnego dostępu Wi-Fi w domu) i chcą sobie posurfować w miarę aktywnie podczas podróży. Dodatkowo operator zanotuje awans w naszym rankingu pakietów internetowych w ofercie na kartę. Jego najnowsze wydanie już wkrótce pojawi się w serwisie My mobile. Więcej szczegółów na temat promocji znajdziemy na oficjalnych podstronach Orange.

(fot. Orange/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Orange ma nowe pakiety internetowe”

  1. LouisGhost Odpowiedz

    Brakowało tego w ofercie Orange. Szczególnie tej na kartę. Niemniej jednak nadal najlepszym pakietem internetowym jest blueconnect Max. Głównie z tego względu, że za 9,08 zł dostaje się internet bez limitu transferu danych na 30 dni. Po jego przekroczeniu nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów za korzystanie z internetu, jak to jest w przypadku Orange.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt