Android najpopularniejszym systemem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Android to mobilny system operacyjny, który przekracza kolejne granice. Okazuje się bowiem, że jest to obecnie najpopularniejszy system wśród  nowych nabywców smartfonów Stanów Zjednoczonych. Tym samym sprawdzają się nasze niedawne prognozy dotyczące tego mobilnego dzieła Google. Po dokładnie czterech miesiącach taki stan rzeczy faktycznie ma miejsce za oceanem.

Na załączonym obrazku widzimy kilka przykładowych zrzutów ekranowych Androida. Prezentuje się on całkiem atrakcyjnie, w dodatku samo oprogramowanie posiada naprawdę duże możliwości. Doskonałym przykładem jest chociażby funkcja Tetheringu, dzięki której możemy dzielić nasze łącze internetowe dalej za pośrednictwem Wi-Fi.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dzięki temu fenomenalnemu rozwiązaniu nasz telefon może stać się pełnoprawnym routerem Wi-Fi. W ostatnim czasie Google wprowadziło do Androida równie ciekawą funkcję o nazwie Google Voice Search. Jest to tak naprawdę wyszukiwanie głosowe, dzięki czemu możemy korzystać z wyszukiwarki Google bez użycia rąk. Wystarczą jedynie proste komendy dźwiękowe.

Te dwa wyżej wymienione przykłady znakomicie potwierdzają fakt, jak mocno gigant z Mountain View wspiera swoje mobilne zielone dziecko (a raczej robota). Kolejnym wsparciem są producenci, którzy również w nim widzą dalszy rozwój oraz potencjał swoich urządzeń. Są to chociażby takie marki jak Sony Ericsson, czy Samsung. Obaj porzucili ostatnio Symbiana na rzecz właśnie Androida. To właśnie go możemy spotkać w coraz większej ilości produktów. W dodatku ich ceny spadają i stają się przystępniejsze dla coraz większej grupy docelowej.

Więcej szczegółów na temat mobilnego systemu operacyjnego Google Android znajdziemy na www.android.com. Listę wspieranych modeli (oraz ich dostępności w zależności od kraju) możemy zobaczyć na stronie www.google.com/phone.

(fot. Android/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt