Darmowe rozmowy występują już u każdego operatora Pre-paid

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Przeglądając oferty operatorów możemy zauważyć bardzo ciekawą zależność. Okazuje się, że niemal każdy z nich oferuje możliwość darmowych rozmów. Oczywiście trzeba spełniać pewne warunki aby z nich skorzystać. Jednak to już jest cały urok specjalistów od marketingu, którzy wcześniej przygotowywali te akcje.

Na początek przedstawimy ofertę Simplusa o nazwie Bliskie Numery. Tutaj za każdy darmowy numer płacimy 5 PLN za okres 30 dni (maksymalnie 3x osoby w sieci).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Era Tak-Tak również ma promocję, bardzo zbliżoną zasadą działania do tej z Simplusa. Nazywa się ona darmowe rozmowy z 3 osobami. Tutaj jednak zapłacimy mniej, bo 4 PLN miesięcznie.

Nieco lepiej prezentuje się oferta Heyah. Tutaj za każde doładowanie otrzymujemy możliwość darmowego rozmawiania z jednym numerem dokładnie przez taką ilość dni, ile wynosiła kwota naszego doładowania. Dla przykładu doładowanie kwotą 30 PLN uprawnia nas do miesięcznego okresu bezpłatnych połączeń z wybranym numerem.

Kolejnym przykładem jest stan darmowy w Play Fresh. Tutaj rozmawiamy ze wszystkimi numerami w sieci za 0,00 PLN. Trzeba jednak wcześniej aktywować promocje, a później doładować konto słuchawki kwotą minimum 30 PLN. Oczywiście jak zawsze musimy pamiętać aby być w zasięgu macierzystej sieci P4. Jak to zrobić pisaliśmy wcześniej we wskazówkach poniżej artykułu.

W Orange Go (także na kartę) wprowadzono promocję Pogadaj Sobie. Tutaj także za doładowanie konta otrzymujemy możliwość darmowych połączeń z 1 wybranym numerem. Im wyższa kwota tym większy czas na gratisowe połączenia.

Wszystkie linki zostały zamieszczone w powyższym artykule do oficjalnych podstron operatorów. Niestety większość z nich nie jest „SEO friendly” (są bardzo długie i zawierają duże kombinacje cyfr) , dlatego zastosowaliśmy nasze anchory (odsyłacze, a nie oficjalne linki). Nie skupialiśmy się na ofertach abonamentowych, bo w nich darmowe rozmowy występują już od dawna. W dodatku kombinacje promocyjne są bardzo złożone i wielokrotnie rozbudowane dla różnych typów klientów (długość stażu w sieci, itd.).

(fot. Sony Ericsson)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt