Bolt Browser, szybka przeglądarka

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (7 liczba głosów, wasza ocena: 4,00 na 6)
Loading...

265bolt-browserBolt Browser to już czwarta mobilna przeglądarka, którą możemy uruchomić praktycznie na każdym telefonie obsługującym technologię Java. Zdarzają się co prawda nieliczne wyjątki, ale jest to niewielka i mała grupa. Cechą wyróżniającą ten produkt jest szybkość otwierania stron internetowych, których krótki czas można porównać nawet ze zdecydowanym liderem, jakim jest norweska Opera Mini. Bolt Browser również oferuje możliwość widoku w trybie poziomym, wybór jakości wyświetlanych obrazków, podpowiedzi przewidujące wprowadzany adres web, a nawet godzinę wyświetlaną na podobnej zasadzie jak ma to miejsce w Operze Mini. Warto zaznaczyć, że możemy również oglądać filmy wideo na zasadzie streamingu. Funkcja ta zaledwie od niedawna występuje w Operze Mini. Niestety przeglądarka ma poważne wady. Największą z nich jest fakt, bardzo szybkiego rozłączania się aplikacji od internetu, dosłownie po kilku sekundach bezczynności. Nie trzeba tłumaczyć jak kosztowna może być taka sytuacja. Oczywiście można się ratować uruchamiając drugą aplikację internetową w tle np: komunikator, ale takie rozwiązanie jest naprawdę mało komfortowe. Kolejną wadą jest niezbyt czytelna czcionka, która jeszcze bardziej utrudnia komfortową pracę swoim użytkownikom. Bolt Browser nie ma najmniejszych szans w konfrontacji Operą Mini. Naszym zdaniem przeglądarka przegrywa z produktami o podobnej jakości, nawet z TeaShark i o rynek powalczyć może jedynie z UCWeb.

(fot. Bolt Browser)

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Dostępność:

Aplikacja nie jest już rozwijana przez producenta

Instalacja:

 1. Wpisz w przeglądarce telefonu: www.boltbrowser.com/bolts2.jad
 2. Model telefonu zostanie automatycznie rozpoznany, a tym samym wersją aplikacji będzie optymalna
 3. Postępuj według instrukcji wyświetlanych na ekranie
 4. Gotowe

Wskazówki

 1. Dodatkowo na stronie http://boltbrowser.com/aindex są dostępne różne wersje aplikacji
 2. Linki do wybranych wersji aplikacji należy wpisać w przeglądarce telefonu
 3. Model telefonu zostanie automatycznie rozpoznany, a tym samym wersją aplikacji będzie optymalna
 4. Postępuj według instrukcji wyświetlanych na ekranie telefonu
 5. Gotowe

Przygotowane przez

jest autorem 9679 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

4 komentarze do “Bolt Browser, szybka przeglądarka”

 1. dsmogor Odpowiedz

  To prawda, że bolt ma niezaładną czcionkę i w dodatku nie obsługuje polskich znaków. Co do czytelności trudno je porównywać bo oferuje on znacznie mniejsze rozmiary niż możliwe w operze mini (co pozwala jednak na wierniejsze oddawanie prawdziwego układu stron).
  Cechą bolta, która bez dwóch zdań stawia go nad operą jest obsługa zaawansowanych technik skryptowych które sprawiają, że wiele stron staje się nieużywalnymi na Operze. Bolt radzi sobie nawet z tak trudnymi przypadkami jak http://www.jakdojade.pl (w wersji desktop, nie mobilnej), na której polegają nawet przeglądarki niektórych smartphonów. Dlatego warto mieć bolta, zainstalowanego w telefonie, choćby na wszelki wypadek.

 2. Kamil Odpowiedz

  To prawda, można nawet powiedzieć że w większym stopniu imituje ona przeglądarkę komputerową. Dzięki temu możliwie staje się oglądanie najnowszych teledysków z YouTube na ekranie telefonu (widzimy stronę tak jak na desktopie, wliczając w to podpowiedzi wyświetlane w polu wyszukiwania). Nawet Opera Mini tego nie potrafi i gdy przełączymy się na normalny, a nie mobilny widok to i tak nic nie zobaczymy na feature phonach. W Boltcie natomiast uruchamiany jest normalny streaming wideo wewnątrz programu 🙂

 3. Kamil Odpowiedz

  Smutna informacja, zwłaszcza dla miłośników muzyki Premium z YouTube 🙁 Przed momentem pojawił się artykuł na ten temat w My mobile NEWS

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt