Qipit, prawdziwy mobilny skaner

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (6 liczba głosów, wasza ocena: 4,83 na 6)
Loading...

192qipit_mobilny_skanerQipit to niezwykle ciekawa usługa, dzięki której nasza słuchawka nabierze zupełnie nowej funkcjonalności. Jest nią oczywiście funkcja skaneru. Jedynym wymaganiem jest oczywiście posiadanie telefonu z aparatem fotograficznym. Jeżeli dodatkowo nasza kamera ma tryb makro będziemy mogli sobie pozwolić na większe ilości zdjęć do zeskanowania. Zasada działania Qipit jest niezwykle prosta i polega na zwyłym zrobieniu zdjęcia fotografi dokumentu tekstowego, a następnie wysłaniu go przez Email naszego telefonu na specjalny adres pocztowy. Zalecamy korzystanie z innej mobilnej poczty niż Momail, ponieważ ważna jest wysoka jakość i rozdzielczość zdjęcia w żaden sposób nie zoptymalizowana i skompresowana. W jednym z artykułów pisaliśmy nawet o optymalnym przełączaniu się między różnymi kontami Email w zależności od sytuacji. Adres pocztowy w przypadku dokumentów kolorowych to color@qipit.com, natomiast dokumentów czarno-białych to copy@qipit.com. Dodatkowo możemy ustawić opcję, dzięki której automatycznie w odpowiedzi otrzymamy dodatkowo na nasz adres Email już przekonwertowany dokument w formacie PDF. Dzięki czemu możemy dalej go przekazać np: znajomym w celu odbitek na ksero lub przeglądać na ekranie słuchawki za pomocą aplikacji PDF Viewer. W naszych praktycznych testach usługa Qipit działała bez najmnieszych problemów. W późniejszym czasie użytkownik może się zalogować na oficjalną witrynę (za pomocą komputera) w celu przeglądania nadesłanych wcześniej przez telefon dokumentów. Usługa jest niezwykle przydatna zwłaszcza w sytuacji gdy nie mamy dostepu do skanera, a mamy pod ręką sam telefon. Wykonujemy wtedy zdjęcie szukanego dokumentu, wysyłamy je Emailem, a następnie w odpowiedzi naszej skrzynki pocztowej otrzymujemy dokument tekstowy w formacie PDF gotowy do wydruku. Dalej możemy go odesłać np: do notebooka przez Bluetooth i otrzymać gotowy wydruk dokumentu. Qipit to ciekawy produkt, który może znaleźć uznanie wielu użytkowników.

Instalacja:

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

  1. Wpisz w przeglądarce komputera PC poniższy adres lub kliknij na link: https://www.qipit.com/
  2. Zarejestruj swoje konto korzystając z opcji Register account w prawej górnej części witryny lub, wpisz w przeglądarce komputera PC poniższy adres lub kliknij na link klikając: https://www.qipit.com/reg/account
  3. Postępuj według instrukcji wyświetlanych na ekranie
  4. Wybierz swój model telefonu
  5. W przypadku problemów z wyborem telefonu zalecamy wybór słuchawki o największym stopniu podobieństwa (rozdzielczość aparatu, ekranu itd.)
  6. Zapisz ustawienia
  7. Gotowe

Przygotowane przez

jest autorem 9679 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

6 komentarzy do “Qipit, prawdziwy mobilny skaner”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt