Pizza Portal

T-Mobile i Heyah ulepszają ofertę starych taryf

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 4,00 na 6)
Loading...Loading...

t-mobile-i-heyah-ulepszaja-oferte-starych-taryf

Użytkownicy starych taryf T-Mobile oraz Heyah zyskali dostęp do dwóch pakietów nielimitowanych rozmów w sieci. Oczywiście są zdecydowanie lepsze rozwiązania o podobnym przeznaczeniu. Wystarczy przypomnieć T-Mobile Frii na kartę, gdzie po doładowaniu mieliśmy w standardzie bezpłatne połączenia (nie musieliśmy niczego kupować) w ramach macierzystego telkoma przez cały okres ważności konta.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Jeśli jednak koniecznie nie chcemy przechodzić na nowe warunki to do dyspozycji są pakiety nielimitowanych rozmów na 7 dni oraz 30 dni. Pierwszy jest w cenie 5 PLN (w Heyah aktywujemy go krótkim kodem *100*197#, natomiast T-Mobile *100*69*7#), zaś drugi 10 PLN (*100*19# dla Heyah oraz *100*69*30# dla T-Mobile). Usługa zostanie włączona w przeciągu 72 godzin. To jeszcze nie wszystko.

Sieć komórkowa T-Mobile (krajowy oddział) otrzymała potężny kredyt od Europejskiego Banku Inwestycyjnego na rozwój infrastruktury. Mowa o kwocie 200 milionów euro, czyli niespełna miliardzie złotych (około 834 miliony złotych). Z pewnością te środki pozwolą jej jeszcze bardziej przygotować się do wdrożenia nowej sieci komórkowej w technologii 4G. Przypomnijmy, że T-Mobile ma ruszyć ze startem LTE już w 1Q/2014.

(fot. T-Mobile/Heyah/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 6877 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

5 komentarzy do “T-Mobile i Heyah ulepszają ofertę starych taryf”

 1. Diztonz Odpowiedz

  Tylko w Nowa Heyah za 20 PLN można kupić 300 min. do wszystkich, a w tym rzekomo lepszym Frii za 15 PLN oferują jedynie 120 i większego pakietu nie ma :( . W Nowa Heyah połączenie 500. SMS-ów za 5 PLN, No limit w T-mobile za 10 PLN i 300 min. do wszystkich w praktyce daje dużą swobodę w ofercie na kartę za 35 PLN. Ogólnie bardzo fajny dodatek. Szkoda tylko, że nie można przechodzić na Nowa Heyah z innych sieci (z zachowaniem numeru).

  • Kamil

   Największą wadą T-Mobile/Heyah jest jak dla mnie opłata 0,04 PLN za sprawdzenie konta i 3 PLN miesięcznie za jego roczną ważność. Tylko czekać aż inne telkomy zaczną wprowadzać podobne atrakcje

  • Silber

   Roczna ważność konta to przeżytek, we wszystkich fajnych taryfach jakbyś nie zauważył to już praktycznie nie istnieje, pakiety dobre, ale do starszych taryf w nowych są moim zdaniem znacznie lepsze bonusy- pisanie za darmo do wszystkich sieci bez limitu jako „bonus”. 

 2. Diztonz Odpowiedz

  Aby uściślić informacje: roczna ważność konta 3 PLN/ msc. to opcja (nie trzeba z tego korzystać), stan konta bezpłatnie można sprawdzać w sieci.

  • Kamil

   Tak zgadza się, ale wiele osób nie ma o tym pojęcia, nie mówiąc już o instalowaniu aplikacji BOK w smartfonie, gdzie można za darmo sprawdzić stan konta

Skomentuj


5 × = czterdzieści

  My mobile © 2008-2015. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści i grafik bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt