Pizza Portal

Play i Red Bull Mobile wracają na telekomunikacyjny szczyt

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (4 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...Loading...

Play oraz Red Bull Mobile to najlepsze sieci komórkowe na kartę w Polsce. Takie są krótkie wnioski po najnowszym, październikowym notowaniu My mobile RANKING. Te dwa telkomy swój triumf zawdzięczają tak naprawdę dwóm pobocznym kwestiom. Pierwszą z nich jest zakończenie działalności przez Carrefour Mova i FreeM (operatorzy MVNO nie wytrzymali ogromnej konkurencji).

Druga sprawa dotyczy pewnych roszad w podkategorii związanej z ważnością konta. Stracili tam punkty MBank Mobile oraz Virgin Mobile. Akurat są to bardzo mocni gracze. W efekcie zamienili się oni miejscami z Play i Red Bull Mobile w porównaniu z poprzednim, wrześniowym zestawieniem My mobile RANKING.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

To tylko pokazuje dobitnie jak los może być przewrotny. Wcale nie musi wejść na rynek nowy gracz, by wywołać tak znaczne roszady. Wystarczy tylko, że jeden spadnie o zaledwie jedno oczko w dół. Potem już wszystko dalej się zmienia samo na zasadzie efektu domina. Emocje jednak nadejdą i to już w przyszłym miesiącu. Będzie to możliwe dzięki nowemu operatorowi Vectone Mobile Polska. Posiada on naprawdę przełomową ofertę.

Kombinacja darmowych rozmów i SMSów w sieci bez konieczności doładowania to tylko wierzchołek góry lodowej zalet. Nie wolno też zapominać o świetnej stawce 10 groszy (0,10 PLN) za minutę rozmowy do wszystkich sieci. Taki sam koszt ponosimy w przypadku wysyłanych wiadomości tekstowych. Do tego operator dokłada jeszcze co miesiąc bezpłatnie pakiet internetowy o niezłej wielkości aż 300 MB. To wszystko będzie dla nas dostępne w listopadzie. Poniżej prezentujemy dokładniejsze szczegóły związane z październikowym notowaniem My mobile RANKING.

(fot. Play/Red Bull Mobile/My mobile studio)

Cena za minutę połączenia głosowego do wszystkich sieci

Na samym początku weźmiemy pod lupę koszt minuty rozmowy do innych sieci w standardzie (czyli bez zbędnego kombinowania). Nie interesują nas specjalne pakiety minut, których zadaniem jest zmniejszenie kosztów. Klient powinien mieć już na samym wejściu konkurencyjne ceny i nie powinien bawić się w kupowanie hurtem wybranej liczby minut w niższej cenie. W tej podkategorii od zeszłego miesiąca mocnym wejściem mógł się pochwalić Virgin Mobile za sprawą oferowania ceny 19 groszy za minutę do wszystkich sieci komórkowych (w tym do Play). Z punktowanej pozycji wypadł zaś telkom Carrefour Mova na skutek zakończenia działalności.

1. Virgin Mobile – 3 pkt / 0,19 PLN za minutę (również do Play)

2. MBank Mobile – 2 pkt. / 0,19 PLN za minutę

3. TuBiedronka 1 pkt. / 0,25 PLN za minutę (15 sekundowe naliczanie)

Cena za wysłaną wiadomość SMS do wszystkich sieci

Kolejną sprawą będzie koszt niesłychanie popularnej w Polsce wiadomości tekstowej SMS. Podobnie jak w poprzednim przykładzie nie bierzemy pod uwagę wszelkich pakietów, czy też paczek kupowanych hurtowo w niższej cenie do wykorzystania we wszystkich sieciach komórkowych. W tym miejscu znowu sporo się zmieniło. Virgin Mobile zgarnął punkt, przy okazji spychając z tego samego miejsca w zeszłym miesiącu gracza MVNO Carrefour Mova.

1. Play/Red Bull Mobile/Lycamobile/MTV Mobile – 3 pkt. / 0,09 PLN za wiadomość SMS

2. MBank Mobile – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

3. Virgin Mobile – 1 pkt. / 0,12 PLN za wiadomość SMS

Mobilny Internet

Tutaj nie będziemy się zbytnio rozpisywać, ponieważ prezentowanie okresowych artykułów na temat najlepszych dostawców mobilnego internetu to już tradycja serwisu My mobile. Więcej szczegółów o najnowszym rankingu pakietów do sieci web w ofercie na kartę znajdziemy w artykule o nazwie oferta pakietów internetowych w Virgin Mobile nie jest przełomowa. W tej podkategorii (jak i całym rankingu) bierzemy pod uwagę Play na kartę, a nie Play Lubię to z uwagi na większe korzyści w ogólnym rozrachunku puntkowym. Warto wspomnieć, że pozycję lidera objął Red Bull Mobile, który oferuje dłuższy czas ważności darmowego internetu zasileniu (nadal ma 150, a nie 100 dni po doładowaniu 50 PLN).

1. Red Bull Mobile (za darmo i bez limitu do 32 kb/s, 0,02 PLN/1 MB + dłuższy czas ważności)

2. Play (bez limitu do 32 kb/s, 0,01 PLN/1 MB)

3. Plus (bez limitu w jakości 32 kb/s, 0,03 PLN/1 MB)

Jednostka naliczania opłat w mobilnym internecie

Tutaj zrezygnowaliśmy ze sprawdzania jednostki naliczania opłat wyłącznie w pakietach internetowych również na rzecz tej samej jednostki w normalnej ofercie. Opadają jednak sieci bez oferty Internet. Dalej jednak pierwszeństwo mają korzystniejsze dla danego operatora opcje. Przykładem jest chociażby branie pod uwagę 1 kB w MBank Mobile w pakietach, zamiast 50 kB w standardowym naliczaniu. Masa operatorów oferujących standardowe naliczanie 100 kB, które jest mało atrakcyjne całkowicie zniknęło z punktowanej pozycji. I bardzo dobrze. Może to będzie stymulacja do przemyśleń nad wdrożeniem poprawek w kwestii bardziej dokładnej jednostki taryfikacji pakietów internetowych.

1. MBank Mobile – 3 pkt. / 1 kB

2. Virgin Mobile – 2 pkt. / 5 kB

3. Orange/W Naszej Rodzinie – 1 pkt. / 50 kB

Ważność połączeń wychodzących

W tej podkategorii znowu doszło do sporych zmian względem ostatniego miesiąca. Plus po wcześniejszym wprowadzeniu rocznej ważności konta po doładowaniu jest wciąż na znacznie wyżej punktowanym miejscu równocześnie z WRodzinie. Dzieje się tak ponieważ w tym drugim przypadku każde doładowanie o minimalnej wartości 10 PLN przedłuża nam konto aż o 2 lata. W przypadku Plusa już 5 PLN wystarczy, by mieć konto aktywne o kolejny rok. W efekcie mamy remis w tej podkategorii (5 PLN x 2 lata = 10 PLN). Play Fresh oczywiście nie uwzględniamy, ponieważ w zestawieniu skupiamy się na ofercie Play na kartę, która jako całość jest korzystniejsza w punktacji dla P4 (nawet od Play Lubię to). Spadki w tej kategorii zanotował Lycamobile, a wraz z nim Plus, Virgin Mobile i WRodzinie. Jeden punkt tutaj stracił z kolei MBank Mobile.

1. Orange/T-Mobile/Heyah/MTV Mobile – 3 pkt. / wystarczy wysłanie darmowego SMSa lub wykonanie jakiejkolwiek czynności telekomunikacyjnej (połączenie/SMS/Internet) przedłuża nam konto o rok czasu

2. Lycamobile – 2 pkt. / wykonanie jakiejkolwiek czynności telekomunikacyjnej (połączenie/SMS/Internet) przedłuża nam konto o niespełna 3 miesiące czasu (po 80 dniowej bezczynności np: brak połączeń/SMS mamy wyłączaną kartę SIM)

3.  Plus/Virgin Mobile & WRodzinie – 1 pkt. / doładowanie 5/10 PLN przedłuża nam konto aż o 1/2 lata

Wartość dodana (VAS)

W tym miesiącu postanowiliśmy wyróżnić Orange. Pomarańczowy operator zaprezentował trzy zupełnie nowe warianty BlackBerry BIS. Dzięki temu każdy jego klient może sobie zakupić opcję bardziej dopasowaną do własnych potrzeb. Nie wolno też zapominać o weekendowej promocji, w której za darmo oglądaliśmy mobilną telewizję przez 7 długich dni oraz pominąć faktu wprowadzenia doładowania za oglądanie reklam w Orange. Widzimy zatem, że naprawdę sporo pozytywnych rzeczy się wydarzyło w jego przypadku. Możliwe, że w końcu doczekamy się lejka w pakietach internetowych (oferta Pre-paid).

1. Play – 3 pkt. / Darmowe rozmowy i SMSy w sieci są standardem (nie musimy niczego aktywować, ani tym bardziej kupować) nawet przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN, dostępność usługi BIS (BlackBerry Internet Service) dla terminali BlackBerry w ofercie na kartę, Formuła 4.0 (nielimitowane SMSy do wszystkich sieci przez miesiąc) dla użytkowników Pre-paid w cenie 10 PLN, bezpłatny transfer plików z serwisu muzycznego Play The Music

2. Red Bull Mobile – 2 pkt. / Darmowy Internet w jakości 32 kb/s, bezpłatny dostęp do portalu m.redbullmobile.pl, wejściówki na wydarzenia sportowe, eventy klubowe, ciekawe bonusy występujące po doładowaniu (darmowe rozmowy, Internet), Formuła 4.0 (nielimitowane SMSy do wszystkich sieci przez miesiąc) dla użytkowników Pre-paid w cenie 10 PLN

3. Orange – 1 pkt. / Wprowadzenie nowych pakietów BlackBerry BIS Absolute, Complete oraz Messanging, bezpłatne oglądanie mobilnej telewizji, możliwość zasilenia konta sumą nawet 15 PLN po wyświetleniu bloków reklamowych, promocje związane z 50% bonusem do doładowań, prezenty rozdawane na Facebooku z okazji zdobycia miliona fanów

Ogólna klasyfikacja

Zestawienie My mobile RANKING pokazało, że kropla drąży skałę i duże roszady mogą wystąpić po niepozornym spadku jednego z graczy w danej podkategorii. Na fotel lidera wrócili ponownie takie telkomy jak Play i Red Bull Mobile, notując przy okazji awans. Oprócz nich tej sztuki dokonała jeszcze szóstka operatorów. Zaliczają się do tego szanownego grona Orange (zupełnie zasłużenie), Heyah, T-Mobile, WRodzinie, W Naszej Rodzinie oraz TuBiedronka. Reszta swój sukces zawdzięcza w większym stopniu szczęściu, przypadkowi.

Poprzedni, trochę sensacyjny lider Virgin Mobile notuje spadek na trzecie miejsce. To samo można powiedzieć również o MBank Mobile i Lycamobile. Te sieci komórkowe dawno nie były tak nisko w notowaniu. Żarty się jednak skończyły i zaczęła się mocna walka o cenne punkty. Największym przegranym tej edycji My mobile RANKING był jednak Plus, który zajmuje teraz odległe dziesiąte miejsce (w wyniku spadku z siódmego). Pozostaje tylko czekać na następny miesiąc, gdyż wejście Vectone Mobile Polska na rynek całkowicie może wywrócić naszą tabele.

My mobile RANKING (10/2012) – zestawienie najlepszych operatorów Pre-paid:

1. Play 8 pkt. (0, 3, 2, 0, 0, 3)
  Red Bull Mobile 8 pkt. (0, 3, 3, 0, 0, 2)
3. Virgin Mobile 7 pkt. (3, 1, 0, 2, 1, 0)
 4. MBank Mobile 7 pkt. (2, 2, 0, 3, 0, 0)
5. MTV Mobile 6 pkt. (0, 3, 0, 0, 3, 0)  
6. Orange 5 pkt. (0, 0, 0, 1, 3, 1)
7. Lycamobile 5 pkt. (0, 3, 0, 0, 2, 0)
8. Heyah 3 pkt. (0, 0, 0, 0, 3, 0)
  T-Mobile 3 pkt. (0, 0, 0, 0, 3, 0)
10. Plus 2 pkt. (0, 0, 1, 0, 1, 0)
11. WRodzinie 1 pkt. (0, 0, 0, 0, 1, 0)
  W Naszej Rodzinie 1 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 0)
  TuBierdonka 1 pkt. (1, 0, 0, 0, 0, 0)
14. Lark Mobile 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)

Przygotowane przez

jest autorem 6877 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

35 komentarzy do “Play i Red Bull Mobile wracają na telekomunikacyjny szczyt”

 1. Adam Odpowiedz

  Kamil ja tu sie z tobą nie zgodze ponieważ play powinien być na 1 miejscu pod względem mobilnego internetu niż RBM. DLACZEGO? Ponieważ w rbm i play stare startery mają tak samo po doł. za 50zł 150 dni waż. konta, z tym, że w play jest 1GB a nie 500MB jak w rbm. Zrób małą korekte!!!

 2. Kamil Odpowiedz

  @minik971

  Te i wiele innych literówek zostały przed momentem poprawione

  @marcz123456

  Mobilking to już trup

  http://www.my-mobile.com.pl/index.php/2012/04/13/mobilking-znika-z-rynku-juz-16-maja/

  @Adam

  Kiedyś było w tej sprawie pytanie na Facebooku i większość osób wolała mieć darmowe rozmowy w sieci niż Internet to dlatego Play jest górą (choć dla mnie atrakcyjniejsze jest bezpłatne surfowanie).

  Cytuję fragment z poprzedniego artykułu:

  W tym momencie zostało przełamane ogromne panowanie kwestii bezpłatnego internetu po doładowaniu. Co ciekawe, zadaliśmy nawet pytanie w tej sprawie na Facebooku i większość wolała darmowe połączenia głosowe oraz SMSy, aniżeli bezpłatny Internet z lejkiem 32 kb/s.

  Więcej na: http://www.my-mobile.com.pl/index.php/2012/07/02/trio-red-bull-mobile-mbank-mobile-i-play-najlepsze/

 3. Kamil Odpowiedz

  Dziwne, przecież wszyscy już ogłaszali koniec Mobilkinga i zamknięcie działalności w maju bieżącego roku…

 4. Narsut Odpowiedz

  W Rodzinie wystarczy doładować telefon za kilka groszy, by przedłużyć ważność konta. Nie trzeba aż tyle wydawać.

 5. Kamil Odpowiedz

  @marcz123456

  To jednak koniec Mobilkina, wysłałem Emaila w tej sprawie i otrzymałem nawet odpowiedź :)

  Cytuję fragment:

  Mobilking w dotychczasowej strukturze zakończył działalność w dniu 15.05.2012 roku. Klienci, którzy byli zainteresowani dalszą współpracą z naszą siecią zostali zmigrowani do MNI MOBILE, które od ponad dwóch lat było właścicielem marki.

  Tak więc wszystko się zgadza i Mobilking 16 maja już na rynku nie istniał…

 6. largo Odpowiedz

  @Kamil to czemu dalej działa ich  stronka. Może jako redaktor zasugeruj im żeby ja zamknęli skoro juz niedziała

 7. aero Odpowiedz

  W Ważności połączeń wychodzących na 3 miejscu nie dodałeś sieci Play, gdzie za 5 zł też przedłuża o rok konto.

  W takim razie 1 pkt dla Play więcej.

  • Kamil

   Cytuję fragment:

   Play Fresh oczywiście nie uwzględniamy, ponieważ w zestawieniu skupiamy się na ofercie Play na kartę, która jako całość jest korzystniejsza w punktacji dla P4 (nawet od Play Lubię to).

   Dodam od siebie, że Play na kartę Rok Ważności (dawny Fresh) jeszcze mniej by punktów zgarnął, dlatego wybrana została opcja najkorzystniejsza dla fioletowego operatora. Oferuje on znacznie mniej od innych ofert i poza jedną zaletą, minaowicie 365 dniami aktywnego konta. Nie można przecież co 5 minut zmieniać taryfy dla danego elementu 😉

 8. Ana Odpowiedz

  Jest błąd w rankingu wartość połączeń wychodzących. W ofercie Play na Kartę Rok ważności Konta po każdym doładowaniu nawet 5 zł połączenia wychodzące są ważne przez rok i nie trzeba wysyłać żadnego smsa ani tym podobnych opcji. Co daje ofercie Play kolejne 3 punkty wiec nie 8 tylko 11.

 9. Derick Odpowiedz

  Kamil, przyznajesz Lycamobile 2 punkty za samo to, że wyłączają kartę po 80 dniach?
  Czemu tą wadę nagradzasz? Kiedy OP wywinie mi jakiegoś psikusa, wyłączanie karty oznacza niemożność trzymania jej w szufladzie, – więc dla mnie jako potencjalnego usera ogromna wada. De aktywacja po roku to rozumiem. Gdzie info o ważności konta u tego operatora?

  Jak już zwrócono uwagę wyżej, Play powinien być w grupie opów na 3 miejscu (ważność wychodzących), więc +1 punkt więcej.
  Zresztą podzielam zdanie Ana, że to Play z innymi w swojej grupie powinni być na pierwszym miejscu, bo każde doładowanie przedłuża do roku. Wysyłanie sms jak w Orange jest dużo gorsze, bo trzeba o tym wiedzieć i to zrobić (kolejny kruczek żabojadów) a zapewniam że mam wśród znajomych sporo oranżystów i w życiu by się nie dowiedzieli gdyby nie ja.
  No i za rok od sms trzeba wykonać to znowu, więc gdzie ta lepszość?

  Chcesz być poważnie traktowany, to nie rób w rankingu baboli, pomijania, czy złej klasyfikacji.

 10. Kamil Odpowiedz

  @Ana @Derick

  Przeczytajcie dokładnie artykuł. W zestawieniu została wzięta pod uwagę oferta Play na kartę:

  http://www.my-mobile.com.pl/index.php/2012/06/26/nowa-oferta-play-na-karte-jest-naprawde-niezla/

  Tutaj po doładowaniu 5 PLN nie mamy rocznej ważności konta, tylko 5 dni. To dlatego, że Play Fresh (tzn. na kartę Rok Ważności Konta) ma zdecydowanie mniej ciekawych promocji i by był jeszcze gorszy w punktacji. Wyjaśniałem to już szerzej w tym komentarzu:

  http://www.my-mobile.com.pl/index.php/2012/10/07/play-i-red-bull-mobile-wracaja-na-telekomunikacyjny-szczyt/#comment-7539

 11. Kamil Odpowiedz

  @Derick

  Odnośnie Lycamobile musiałem jakoś zaznaczyć jej słabość względem Orange/T-Mobile/Heyah/MTV Mobile gdzie wystarczyło wysłanie darmowego SMSa lub wykonanie jakiejkolwiek czynności telekomunikacyjnej (połączenie/SMS/Internet) przedłużającej nam konto o rok czasu.

  Jedyne co znalazłem w internecie na temat ważności konta w Lycamobile to właśnie fakt, że musimy raz na 80 dni wykonać jakąkolwiek czynność telekomunikacyjną. To i tak wychodzi taniej niż w Plusie/Virgin Mobile & WRodzinie, gdzie doładowanie 5/10 PLN przedłuża nam konto o 1/2 lata. Zawsze mamy jakiś duży wydatek, a nie wysłanie SMSa za jedyne 9 groszy

 12. Kamil Odpowiedz

  Już wyjaśniałem to wyżej dlaczego pomijałem tę konkretną ofertę Play. Jest tam mało dobrych promocji, ale za to jest roczna ważność konta, w efekcie punktów zebrałaby ona zdecydowanie mniej. Poza tym w dawnym Play Fresh (teraz tzw. na kartę Rok Ważności Konta) nie ma darmowych rozmowów i SMSów w sieci, które są standardem (nie musimy niczego aktywować, ani tym bardziej kupować) nawet przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN. Generalnie chodzi o to, że przez cały ranking brana jest pod uwagę tylko i wyłącznie nowa pozycja Play na kartę za 0 PLN w sieci (nie ma skoków raz Fresh, raz jeszcze inna w zależności od atrakcyjności dla danej podkategorii)

 13. Derick Odpowiedz

  Kamil ja cały czas pisze o ofercie Play na kartę a ty mi likujesz lubię to.
  Przecież wyraźnie piszesz że tą taryfę bierzesz do rankingu.
  Potem z nie wiadomo jakich powodów zaprzeczasz sam sobie, że ta taryfa nie ma bonusów i jej nie klasyfikujesz w kategorii ważność konta. Zupełnie Ciebie nie rozumiem co Ty tworzysz?

  Fresh jaki ja mam po zastąpieniu go na rynku ofertą Play na kartę, dostał te nowości jakie PnK wprowadziło po premierze z automatu, bo po doładowaniu np. 10 pln otrzymuje 10 dni darmowych rozmów i sms w sieci i tak dalej i większe doładowanie to większe bonusy, więc co Ty opowiadasz że takowych w PnK nie ma?

  (kategoria) Ważność połączeń wychodzących

  Piszesz tak:
  „Play Fresh oczywiście nie uwzględniamy, ponieważ w zestawieniu skupiamy się na ofercie Play na kartę, która jako całość jest korzystniejsza w punktacji dla P4 (nawet od Play Lubię to).

  No więc jak się skupiłeś na PnK, to czemu w tej kategorii w ogóle nie sklasyfikowałeś tej taryfy, gdzie powinna być na 3 miejscu według Twojej klasyfikacji a według mojej, jak już pisałem na pierwszym zamiast Orange Pop, które powinno spaść na 3.

  Kręcisz jak diablik słońcem a według mnie taryfa Play na kartę według prawidłowej klasyfikacji powinna być samotnym liderem, z przewagą 3 punktów nad 2 miejscem. – jest bezkonkurencyjny. Co mają bonusy do sklasyfikowania w kategorii ważność wychodzących?
  W Rodzinie nie ma wcale bonusów a ją tam klasyfikujesz. Nie widzisz że pominąłeś tam Play w klasyfikacji? Bonusy tam są, bo ja je mam.

 14. largo Odpowiedz

  Derick ty się mylisz  Kamil uwzględnia ofertę „PLAY na karte” a nie „PLAY na kartę roczna ważność konta” (dawny FresH)
  Oferta „PLAY na kartę roczna ważność konta” nie zawiera tych samych bonusów co „PLAY na karte” 

 15. Derick Odpowiedz

  largo, to jak wytłumaczysz to, że ja mając starego Fresha mam też te bonusy co Play na kartę?
  Bonusy te doszły w momencie premiery PnK i nawet sam się zdziwiłem. Mam bonusy z darmowymi nielimitowanymi rozmowami i eskami w sieci po doładowaniu. No więc?

 16. Derick Odpowiedz

  Aaaa, nawet gdyby tych bonusów nie było, to co ma to do rzeczy, że Playa w ogóle Kamil nie sklasyfikował w kategorii „WAŻNOŚĆ POŁĄCZEŃ WYCHODZĄCYCH” a przecież w Freshu, teraz w PnK z bonusami nadal jest roczna po każdym doładowaniu za piątaka.? No to jak?

 17. Derick Odpowiedz

  Chyba że jest tak, że freshowcom zostawili roczną ważność a PnKrwk który zastąpił Fresha a nie jak wyżej napisałem PnK ma tą ważność skróconą i całe nieporozumienie wynika z tego że Kamil nie podał jaką?
  Wynikało by z tego że to stary Fresh jest niekwestionowanym liderem bo ma wszystko i długą ważność i bonusy, ale nie może być klasyfikowany bo nie ma go na rynku.
  Czyli opłaci się od kogoś kto się nie zna skołować starego Fresha i tak załatwić sobie najlepszą ofertę. Dobrze że ja ją mam. 😀

 18. Sławomir Odpowiedz

  Widzę tu u niektórych klapy na oczach zakopanych po uszy w Play
  Ja w Virgin Mobile za „Pione”mam również konto ważne 12 miechów+50%za doładowanie,mnie to wystarcza,a przeniosłem nr.z Play-a

 19. Antithiesis Odpowiedz

  mobilking nie został zlikwidowany a przejety przez spółke mni telecom wiec kto ma karte w mobilkingu wciąż ona dziala:)

 20. Kamil Odpowiedz

  Dokładna data premiery to 16.11.2012 późnym wieczorem z uwagi na oczekiwanie na debiut rynkowy Vectone Mobile Polska. Zaglądaj na naszego Facebooka, tam tylko takie nieoficjalne informacje z Back-Endu My mobile się pojawiają. Była nawet mowa w jednej z grafik 😉

 21. Kamil Odpowiedz

  Właśnie trwają prace (była już przygotowana wersja pod Vectone Mobile i wszystko niestety trzeba teraz robić od zera jeszcze raz), stay tuned!

Skomentuj


trzy + = 6

  My mobile © 2008-2015. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści i grafik bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt