Pizza Portal

Nowe promocje w Heyah

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 5,50 na 6)
Loading...Loading...

Heyah wprowadza do swojej oferty dwie nowe promocje. Pierwsza z nich pozwala nam prowadzić rozmowy bez limitu ze wszystkim w sieci Heyah przez okres 30 dni za sumę 9 PLN. Opcję aktywujemy krótkim kodem *100*19#. Kolejną nowością jest spory pakiet 1000x wiadomości SMS do wykorzystania w każdej sieci. On także jest ważny 30 dni i kosztuje nas 9 PLN. Aktywujemy go krótkim kodem *100*75#.

Po przestudiowaniu regulaminu tej oferty możemy stwierdzić, że nie ma tutaj tak nielubianych przez klientów haczyków. Chodzi nam oczywiście o wyjątki w postaci SMSów wysłanych do Play, CenterNet Mobile, czy Mobilking. Tak więc łatwo możemy policzyć, że koszt jednej wiadomości wyniesie nas mniej niż jeden grosz (9 PLN : 1000 = 0,009 PLN). Oferta przyda się zwłaszcza osobom, które wysyłają bardzo duże ilości wiadomości SMS.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Aby skorzystać z tych dwóch promocji musimy mieć wcześniej aktywowane taryfy Nowa Heyah lub Pakietowa. Więcej szczegółów na temat oferty znajdziemy na stronach Rozmowy w Heyah bez limitu oraz 1000x SMSów do wszystkich sieci. Co ciekawe usługa nie jest nam automatycznie przedłużana o kolejny miesiąc. Musimy zatem ponownie wykonać jej aktywację poprzez wpisanie wyżej zaprezentowanych kodów.

Przy okazji warto pochwalić Heyah za intensywne działania we wdrażaniu promocji. Jeszcze nie tak dawno premierę miał u potocznie nazywanej czerwonej łapy Internet bez limitu danych na wzór oferty Ery Blueconnect Max. Dzięki temu portfolio produktowe Heyah stało się jeszcze bardziej atrakcyjne dla potencjalnych klientów.

(fot. Heyah)

Przygotowane przez

jest autorem 6870 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarzy do “Nowe promocje w Heyah”

  1. Lukasz Odpowiedz

    Niby żadnych haczyków nie ma ale zapomnieli wspomieć ze sms do Heyah (w sieci darmowe) także są pobierane z pakietu. Dla „smsowych królów” mała przeszkoda ale dla zwykłych użytkowników dobra oferta. Odemnie plus dla Heyah. Maly minus ze zapomnieli o tym wspomnieć. Pozdrawiam

Skomentuj


9 + = trzynaście

  My mobile © 2008-2015. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści i grafik bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt