Pizza Portal

Doładuj telefon wiadomością SMS w Plusie i mBanku mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...Loading...

Bardzo ciekawą możliwość doładowania telefonów komórkowych wprowadził w ostatnim czasie bank internetowy mBank. Teraz klienci sieci Plus oraz mBank mobile mogą zasilać konto swojej słuchawki w wygodny sposób wysyłając jedynie wiadomość SMS. Nie trzeba nawet korzystać z systemów transakcyjnych banku, które są dostępne chociażby na stronach internetowych.

Trzeba przyznać, że takie rozwiązanie jest naprawdę wygodne. Aby skorzystać z oferty trzeba posiadać konto internetowe banku mBank, a następnie aktywować bezpłatnie usługę w opcjach dotyczących doładowań telefonu. Później już będziemy mogli wygodnie zasilać konto słuchawki.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Przedział kwot możliwych do wykorzystania w usłudze zawiera się w przedziale od 5 PLN do 50 PLN. Później już musimy jedynie wysłać wiadomość SMS na numer 3388. W treści wpisujemy natomiast kwotę doładowania np: 50 (oznacza to zasilenie kwotą 50 PLN). Odpowiednia kwota zostanie pobrana z naszego rachunku eKonta w mBanku. Oferta jest dostępna także dla innych marek Plusa np: Simplus, Sami Swoi oraz 36i6.

Niestety pewną wadą jest konieczność posiadania aktywnego konta dla połączeń wychodzących. W praktyce oznacza to, że musimy nieco wcześniej przypomnieć sobie o doładowaniu konta. W przypadku jego zablokowania przez operatora usługa jest już bezużyteczna i nie obędzie się bez skorzystania z komputera. Więcej informacji znajdziemy na oficjalnej podstronie banku oraz jednej ze stron mBank mobile.

(fot. Sony Ericsson/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 6866 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj


8 − pięć =

  My mobile © 2008-2015. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści i grafik bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt