Pizza Portal

Wartość dodana ma kolosalne znaczenie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...Loading...

Obecnie na rynku telekomunikacyjnym panuje ostra konkurencja zwłaszcza w dziedzinie mobilnego dostępu do Internetu w formie pakietów. Bardzo istotna w tym przypadku jest grupa docelowa korzystająca z oferty na kartę w popularnym systemie pre-paid. Pomimo pozycji lidera, jaką ma sieć Play w tej dziedzinie to wciąż ma ona wiele wad. Być może to właśnie one hamują jej znaczący rozwój.

Porównamy ją na przykładzie innej sieci, będzie nią Plus GSM. Choć ma ona gorszą ofertę w dziedzinie dostępu do sieci, to i tak jest wiele chętnych osób, które wybiorą ofertę Polkomtela. Mamy tutaj na myśli wartość dodaną, której nie otrzymamy w przypadku konkurencyjnego operatora.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Sam fakt bycia w Plusie powoduje, że mamy dostęp do 3 darmowych usług Internetowych. Są nimi kolejno: portal mobilny Plusa, serwis grono.net, a także pracuj.pl. Kolejną kwestią jest dużo lepszy zasięg, który pozwoli nam w dużej mierze kraju na korzystanie z technologii EDGE. Lepszy taki Internet, niż po prostu żaden. Kolejną ciekawą opcją są bonusy muzyczne przyznawana klientom sieci. Po zjedzeniu pizzy dostajemy darmową muzykę, podobnie po zakupie głośników. Mało tego możemy sobie nawet za darmo (bez obawy o koszty transferu) testować próbki muzycznych utworów, za sprawą serwisu muzodajnia i portalu wap.plus.pl (także bardzo dynamicznie rozwijającego się). Mało tego, na próbę możemy ściągać także dema gier Java, również za darmo i bez obawy o koszty.

Jak widzimy lista profitów i korzyści bycia w Plusie jest naprawdę imponująca. Są to wartości dodane, których nie oferuje najmłodszy operator P4, czyli Play mobile. Tak więc nie tylko ceny produktów, ale również sposób ich podania (wykorzystania) ma znaczenie. Brak haczyków, ograniczeń jest tym czego klienci szukają najbardziej. W zestawieniu skupialiśmy się na rozwiązaniach internetowych z pominięciem promocji dotyczących darmowych rozmów głosowych, czy też wiadomości tekstowych SMS. To właśnie one oferują nam prawdziwą mobilność, czyli ideę świata wolnego od jakichkolwiek kabli.

W zestawieniu nie został wzięty pod uwagę Orange. Wszystko przez fakt, że jego najnowsza promocja pakietowa nie obejmuje użytkowników na kartę. Jeśli natomiast chodzi o wartość dodaną naprawdę nie wygląda ona źle. Żółty operator oferuje wręcz gigantyczne bonusy do doładowań oraz ciekawe rozwiązania rozrywkowe. Są nimi chociażby rozgrywki multiplayer po sieci komórkowej, a także darmowa mobilna telewizja.

Warto jeszcze zaznaczyć, że Plus w wielu ostatnich sondażach króluje jako marka godna zaufania, a nawet  jako najbardziej lubiany operator. Na ten wynik z pewnością ma wpływ dobra strategia telkoma. Mało tego analitycy rynku przewidują nawet, że przez najbliższe 4-5 lat to właśnie Polkomtel będzie liderem telekomunikacyjnym w Polsce.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 6870 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj


8 − = sześć

  My mobile © 2008-2015. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści i grafik bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt